Logo

Tablet Acer

Број на оглас: 3144579 | Објавен на: 12.04.2019, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Acer

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tablet Acer 1.33 GHz
Quad-Core
64-bit Computing
Atom, Intel, 1 gb ram, 16 gb vnatresna memorija, windows operativen sistem

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач