Logo

Yamaha yzf 250

Број на оглас: 3144785 | Објавен на: 19.02.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2009

Модел: Yzf

Километри: 500000

Цена: 1.850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yamaha yzf 250 vo ekstra sostojba za povekje info javetese

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Gjoke

Потврден огласувач