Logo

Linksys EA6350 AC1200+ Dual-Band Wi-Fi Router

Број на оглас: 3144805 | Објавен на: 11.09.2019, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Вид на оглас: Се продава


Dual-Band AC smart рутер, 3 пати побрз од стандардните N рутери.
USB 3.0 порт.
Контола преку телефон со апликација.
Купен од Amazon USA.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Петар