Logo

PEUGEOT 308 16 HDI 109 KS FUL PANORAMA KLIMA 2008

Број на оглас: 3144810 | Објавен на: 20.10.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO SOCUVANO VOZILO SO MNOGU OPREMA I KOMPLETNO ISPRAVNONAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Wv

Потврден огласувач