Logo

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 66KW 6BRZINI REGISTRIRANO FUL

Број на оглас: 3144986 | Објавен на: 17.02.2019, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat grande punto dizel 1.3 mjet 90ks 66kw 2006 godina prva registracija kolata e registrirana cela godina 4novi gumi kolata e srevisirana motor na lanche kolata e odlichna 078/586-890

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 M-T

Потврден огласувач