Logo

LG F60 Problem so Maticna

Број на оглас: 3145028 | Објавен на: 30.06.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: F60

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


LG F60 telefonot ima problem so maticna
Drugo se vo red..

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Telefoni

Потврден огласувач