Logo

Kiper MERCEDES 11 13

Број на оглас: 3145470 | Објавен на: 24.02.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kiper. MERCEDES 11 13.nosivost 6t.na Kniska I Kiper vo soobr.
1984, 3.5 X 2.2 X 0.4

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач