Logo

CULT...26...

Број на оглас: 3145510 | Објавен на: 17.02.2019, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e donesen od Svajcarija ,vo odlicna sostojba ,mnogu e zacuvan...Golemina na ramot M...

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач