Logo

Tiko i Fiesta

Број на оглас: 3146015 | Објавен на: 06.04.2019, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat RenoTwingo i Fiesta vo odlicna vozna sistojba,Twingoto e 450 eur a Fiestata 500 eur,Renoto e reg.do juli 2019,god.za poveke info na tel.077 550 911

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач