Logo

masina za perenje i susenje (neispravna)

Број на оглас: 3146062 | Објавен на: 02.09.2019, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje i susenje Bosch,stara 7 godini.Ne raboti motor

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Srdjan

Потврден огласувач