Logo

peugeot 407 SW 2.0 HDI

Број на оглас: 3147140 | Објавен на: 19.08.2019, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.200 €
3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava peugeot 407 sw 2.0 hdi

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  igor

Потврден огласувач