Logo

Ford mondeo 1.8 td

Број на оглас: 3147141 | Објавен на: 19.02.2019, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


MOTOROT E ISPRAVEN I MOZE DA SE PROBA
IMA I SE DRUGO ZA FORD MONDEO 1.8TD

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач