Logo

Prodavam Continental 275/40/20 4br zimni odlicni

Број на оглас: 3147804 | Објавен на: 20.02.2019, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi 4 br.. Ednata e lepena malku ima cep dr 3 se odlicni.. Moze 2 dko sakate.. Cena za parce 60e..site 4 200e..

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач