Logo

Ford Mondeo 1.8 td na delovi

Број на оглас: 3148261 | Објавен на: 18.02.2019, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motor ispraven pali vozi i se drugo ostanato

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач