Logo

RENAULT TRAFIC 2.1 D 1986 god. - cel ili na delovi

Број на оглас: 3148276 | Објавен на: 25.03.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 480 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


-neregistriran
-ispraven motor
-cena za cel 750

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач