Logo

Se BARA vikendica na Popova Shapka

Број на оглас: 3148651 | Објавен на: 14.08.2019, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Број на соби: 2

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 30.000 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се бара


KOPUVAM vikendica 55-80m2 so cist imoten list,
cenata 29000 E

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Adnan

Потврден огласувач