Logo

KODEA

Број на оглас: 3148659 | Објавен на: 13.08.2019, 06:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Вид на оглас: Се продава


super full automatic aparat za pritisok 1000 den. so adapter 1200den.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  dobre

Потврден огласувач