Logo

Се продава ЈАКНА

Број на оглас: 3148776 | Објавен на: 25.01.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Сина

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Се продава ЈАКНА донесена од Германија.
Големина XL. Преубава.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 GOGO

Потврден огласувач