Logo

Citroen C8 MOZNA E ZAMENA

Број на оглас: 3149018 | Објавен на: 12.02.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C8

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroenot e donesen od Svajcarija,napraven golem servis so celosna servisna kniska,nova turbina pred 1000 km,7 sedista,motor 2,2 HDI Pezo motor,Nov akomulator,Novi 4 gumi,MOZNA E ZAMENA ZA TOVARNO VOZILO PIKAP ILI KOMBE SO NASA DOPLATA,bez razlika dizel ili benzin info na 070-770-771

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач