Logo

Se prodava golf 5 1.9 tdi 105ks

Број на оглас: 3149023 | Објавен на: 13.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 1.9 tdi 105ks vo odlicna sostojba. Za poveke info javete se na 075556557 zoran

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Zoran Dimitrovski

Потврден огласувач