1 / 7
Se prodava Audi A3 1.9TDI
3.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2021 18:13

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 11/2004 god 1.9TDI.
Kolata e so 230000km.
Se prodava od fizicko lice,ne od prekupci.
So voziloto idat i par zimski gumi.
REGISTIRANA DO 08.2021godina
Informacii na
070 552 157 Vasko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Васко
Потврден огласувач
070552157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам