Logo

Audi a3 1.9tdi 105ks 77kw 2008g.sportback

Број на оглас: 3149278 | Објавен на: 18.02.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: По Договор
5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Audito e koska i pristigna vo Mk

Plateni davackite do registracija

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 аvto_msi

Потврден огласувач