Logo

Ford fiesta 1.4tdci 2006g so 4 vrati nov uvoz eu4 standard

Број на оглас: 3149287 | Објавен на: 18.02.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 42 kw / 57 ks

Цена: 2.650 €
2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ubavo gratcko vozilo so 4 vrati so mnogu mala potrosuvacka na gorivo 5l gradska voznja
Klima
Aluminski bandazi
Fiestata pristigna vo Mk
Plateni davacki do registracija
Inf.na tel.071 294 616

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 аvto_msi

Потврден огласувач