Logo

Se prodava Seat Altea 2005god.

Број на оглас: 3149745 | Објавен на: 14.09.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba novi gumi

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Oglas