Logo

Fosti 150cc 4t

Број на оглас: 3149952 | Објавен на: 12.07.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Skuter

Километри: 5000

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter
- Fosti 150cc -> 4t
- 2008god
- istecena registracija
poveke informacii javete se na
070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач