Logo

SE PRODAVA HD PROEKTOR OHDERII SKORO NOV

Број на оглас: 3150440 | Објавен на: 17.02.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HD PROEKTOR OHDERII KORISTEN SAMO 2-3 PATI.
DOMASNO KINO 1080P , HDMI , VGA , USB ZA LAPTOP , IPHONE , IPAD
SO HD REZOLUCIJA ZA PS4

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IVAN

Потврден огласувач