Logo

Fiat Ducato

Број на оглас: 3150570 | Објавен на: 24.01.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Фиат Дукато Макси произведен во 2008 година со 160 коњски сили. Возилото е увезено од Германија и е редовно сервисирано.

  Валандово

Прати Е-Маил

  Vasko