Logo

Дуќан

Број на оглас: 3150592 | Објавен на: 24.01.2019, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 120 m²

Греење: Нема

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов дуќан во село Марвинци на магистралниот пат кон Гевгелија.

  Валандово

Прати Е-Маил

  Vasko