1 / 3
Elektricna pumpa za navodnuvanje STAC
700 €
25.01.2021 09:09

Гевгелија / Гевгелија

Продавам електрична пумпа/мотор за наводнување (за систем капка по капка), користена само една сезона. Производство: STAC - Италија, 2016 год. Сите спецификации ги имате на сликата.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Георге
Потврден огласувач
070898000
Испрати Е-маил до огласувачот