Logo

Elektricna pumpa za navodnuvanje STAC

Број на оглас: 3150822 | Објавен на: 04.06.2020, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам електрична пумпа/мотор за наводнување (за систем капка по капка), користена само една сезона. Производство: STAC - Италија, 2016 год. Сите спецификации ги имате на сликата.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Георге

Потврден огласувач