Logo

Renault Kangoo

Број на оглас: 3150887 | Објавен на: 12.02.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 1.5Dci, registriran do 07.2020, so solidni gumi vo odlicna sostojba.
Tel kontakt: 075 317 488 Simeon
Cenata ne e fiksna.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач