Logo

Fiat croma 1.9 m-jet 120ks 2007g.kako nova uvoz prv gazda

Број на оглас: 3151396 | Објавен на: 20.02.2019, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.900 €
2.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat croma 1.9 m-jet 150ks 2007g.kako nova uvoz prv gazda
So plateni davacki vo Mk
Kako nova zemena od prv sopstvenik bez nikakvi zabeleski po bojata i salonot vnatre e kako nov
Podetalni inf.na tel.071 294 616

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 аvto_msi

Потврден огласувач