Logo

Mercedes ml270 dzip 4x4

Број на оглас: 3151497 | Објавен на: 31.03.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 161 kw / 219 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €

6.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes ml 270 4x4 vo perfektna sostojba, od elektrika sve raboti,so servisna kniska.telf.078268775.proverka Kade skate. Mozna zamena za zamena Dr Cena.

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач