Logo

Delovi za Daewoo Matiz

Број на оглас: 3151732 | Објавен на: 27.02.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 10 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Elektricni delovi,bandazi,vrati i stakla,plastiki i gumici...rabotno vreme 09-18 h

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 NB-Holding Dooel (претпријатие)

Потврден огласувач