Logo

Yamaha R6 Delovi

Број на оглас: 3151803 | Објавен на: 26.04.2019, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam far,maska desni,drzac za kilometraza za Yamaha R6 2009god. Kontakt 070 323 132 Igor.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  blagica

Потврден огласувач