Logo

SAMSUNG GALAXY S4

Број на оглас: 3151826 | Објавен на: 19.02.2019, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: s4

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY S4 RABOTI NA SITE MREZI ,SE NAOGAME VELES

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  MAR TIN DM (претпријатие)