Logo

Mikser za mesane od inoks

Број на оглас: 3152171 | Објавен на: 02.08.2020, 06:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mikser za mesane na surovini.
Mikser e malku koriste za pravene na sokovi.Poveke info na televon 078-472 941 Stojan.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач