Logo

Prodavam odlicen Mercedes S klasa

Број на оглас: 3152172 | Објавен на: 17.08.2019, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор
1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicen avtomobil

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач