Logo

ALFA ROMEO 1.9 JTDm

Број на оглас: 3152306 | Објавен на: 21.02.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alfata e vo extra sostojaba bez denar dopolnitelno vlozuvanje so full oprema i full servis za poveke info na tel:078 286 366
078 286 366 Dime
078 286 366 Dime
078 286 366 Dime
078 286 366 Dime
078 286 366 Dime

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 S A V O