Logo

ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Број на оглас: 3152444 | Објавен на: 16.10.2019, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вид на оглас: Се продава


Дело Декор Трејд изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модели и бои по ваши димензии!!!
Доаѓаме на лице место со каталог и земање на мерки, време за изработка 2-3 дена.
Вашиот дом е и наш дом !!!

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Delo Dekor Trejd Skopje

Потврден огласувач