Logo

Se prodava vw bora

Број на оглас: 3152467 | Објавен на: 20.02.2019, 07:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
3.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw bora 2000 god ,redovno servisirana I maksimalno socuvana.ful oprema

cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Тони

Потврден огласувач