Logo

Prodavam bandazi i gumi 4x108 15ki ford pezo citroen

Број на оглас: 3152490 | Објавен на: 24.04.2019, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 145 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavambandazi za ford pezo citroen.. 15ki.samo bandazite 140e..ne se krivi ni vareni.Gumite2sedanlop dr 2 se continental..110esite gumi.. Gumite se so 1500km.. 195/60/15 se gumite.. 6x15j et-50

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач