Logo

195-60-15

Број на оглас: 3152543 | Објавен на: 11.03.2020, 21:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se profavaat 4 gumi 195-60-15 zimski solidna sostojba prajkam I po kargo

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ilko

Потврден огласувач