Logo

Se prodava novo izgradena kuca

Број на оглас: 3153097 | Објавен на: 15.02.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 1 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Q

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novo izgradena kuca ne fselena so parno grenje i solar nova gradba podrum i 3 sprata na odlicna lokacia so ispravna dokumentacia tel za kontak0417969629000 075746649 vo sekoe vreme moze da se vidi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goke

Потврден огласувач