Logo

BMW 318d 2011.4 NOV

Број на оглас: 3153278 | Објавен на: 19.05.2019, 01:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 12.900 €
13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318d EURO 5🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
2.0 motor
Dizel
Klima
Stop Start
Napred i nazat parking senzori
Kolata e uvezena od Svajcarija od privatno lice kupena prv gazda kolata e kako nova nema ni edna grebnatinka ni nadvor ni vnatre kako od salon novi gumi M+S registrirana cela godina bez zameni. Proverka na kilometri kade sakate po vasa zelba.
Cenata e fiksna. Tell. Info. 070204855

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Den

Потврден огласувач