Logo

pridavam kampanjola

Број на оглас: 3155407 | Објавен на: 19.02.2019, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Fiat kampanjola AR55 vo super sostojba
registrirana do 8.2019 so vgraden plinski ured so novi zadni gumi vo super sostojba,voziloto e pali vozi.
lice za kontakt Darko 072.219.420

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Venko

Потврден огласувач