Logo

Bmw 318 e46 benzin/plin

Број на оглас: 3155653 | Објавен на: 12.07.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 87 kw / 118 ks

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 318 e46 dizna plin atest vo odlicna sostojba, solidni gumi, registrirana

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач