Logo

Hyundai Getz 1.4 GL 2006g

Број на оглас: 3157532 | Објавен на: 18.02.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Getz

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: 2.500 €
2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena so vozenje od SLO I e go odlicna sostojba plateni se site davacki do registracija klima servo Volan el Stakla abs air bag maglenki dva klucha central no so dalecinsko I Dr.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач