Logo

Renault Megane 1.9dci

Број на оглас: 3157773 | Објавен на: 18.04.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.200 €
2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Renault Megane 1.9dci 2003год.
Регистрирана до 04.03.2020god.
Сменето ребрест каиш,сите филтри,клима исправна,во комплетно исправна состојба.
Поминати 270.000км.
Тел за контакт : 072-547-999

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Borco

Потврден огласувач