Logo

PLANIKA

Број на оглас: 3157774 | Објавен на: 15.04.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: >40

Боја: Црна

Цена: 50 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


ZACUVANI KAKO NOVI SE 078 583 136 + TERMINATOR cizmi 46 br

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач