Logo

Навлаки за волан чиста кожа

Број на оглас: 3157822 | Објавен на: 03.10.2019, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


✔️НАВЛАКА ЗА ВОЛАН
✔️ЧИСТА КОЖА
✔️ЕКСТРА КВАЛИТЕТ
✔️ЕКСТРА ЦЕНА
✔️ИСПОРАКА ПО КАРГО
ИНФО
071222455
https://www.facebook.com/AvtogalanterijaKimov/

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач